Ako na riadenie projektov? Robte to priamo v Outlooku!

Pokiaľ je project management aj vašim denným chlebom, určite nepohrdnete tipom na nástroj, ktorý vám riadenie projektov uľahčí. Ale najskôr otázka: Používate Outlook? V prípade kladnej odpovede pokračujte v čítaní. V opačnom prípade určite tiež, pretože český CRM systém eWay-CRM využíva potenciál intuitívneho prostredia populárneho e-mailového klienta na maximum.

CRM, alebo project management?

Aj keď je eWay-CRM primárne CRM systém, jeho neoddeliteľnou súčasťou je aj rad funkcií pre projektové riadenie. V jedinom prostredí tak môžete pracovať na zákazkách a projektoch. Systém bol navrhnutý tak, aby fungoval rovnako ako Outlook.

Pokiaľ už Outlook používate, ľahko ho transformujete na sofistikovaný nástroj, ktorý vám umožní správu a organizáciu projektov vrátane všetkej potrebnej komunikácie pod jednou strechou. Nebudete musieť strácať čas „pendlovaním“ z jednej aplikácie do inej.

Aké konkrétne výhody prináša riadenie projektov v eWay-CRM?

Rozhranie eWay-CRM bolo vytvorené s dôrazom na perfektnú prehľadnosť. Všetka e-mailová komunikácia a denníky sa radia podľa projektov. Môžete ich kategorizovať a chronologicky radiť tak, aby ste mali vynikajúci prehľad o stave daného projektu. Všetky dáta je možné samozrejme v reálnom čase zdieľať s ostatnými členmi tímu.

Ďalšie atraktívne funkcie umožňujú prepojenie eWay-CRM s úlohami a kalendárom v Outlooku. Akonáhle otvoríte projekt, budete mať ako na dlani zoznam všetkých úloh, ktoré s daným projektom súvisia. Sledovanie priebehu je vďaka tomu veľmi jednoduché.

YouTube player

A to nie je zďaleka všetko. Ak vám klienti posielajú zákazky v e-mailoch, potom sa vám bude hodiť, keď ich na jediné kliknutie premeníte na projekty. Systém automaticky vyplní všetky polia podľa predpripravenej šablóny.

S eWay-CRM je vedenie projektov oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. Vďaka rozsiahlej automatizácii nebudete strácať čas zbytočnými úkonmi a budete sa zaoberať dôležitými vecami.

Redakcia

Redakcia

Kolektív redaktorov magazínu E-ZISK.SK pripravuje aktuálne články zo sveta financií a podnikania. Pokiaľ by ste mali záujem prispieť do magazínu vašim článkom alebo s nami spolupracovať, kontaktujte redakciu.