Stolný mlynček na korenie a ďalšie doplnky pre gastronómiu

Cateringové prístroje, nábytok, inovatívne vybavenie a doplnky nie sú tým jediným, čo by sa malo nachádzať v profesionálnom stravovacom zariadení. Dôležitou súčasťou vybavenia je spoľahlivé príslušenstvo, ktoré nielen zlepšuje kvalitu práce, ale taktiež vyzerá elegantne.

Dokonalým príkladom sú stolové mlynčeky na korenie, ktoré sú k dispozícii v mnohých variantoch. Umožňujú presné a precízne mletie korenia, ktoré tak získa lepšiu chuť a vôňu! Mlynčeky sú v manuálnom a elektrickom prevedení, takže si pre seba vyberiete ten vhodný produkt. Sú pohodlné, ergonomické a určite splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Na čo sa používajú koloidné mlynčeky?

Zaujímavým spotrebičom, ktorý vám pomôže udržať poriadok na pracovisku, je koloidný drvič. Výrobok je ideálny pre profesionálne podniky, ktoré denne produkujú veľké množstvo organického odpadu (zvyšky jedla nevhodné na konzumáciu).

Koloidné drviče zaisťujú, že sa v dreze nehromadia zvyšky potravín, riziko upchatia odtokových rúrok je oveľa nižšie. Toto riešenie umožní zbavenie sa nadmerného odpadu, čo oceníte najmä v lete, keď sa potraviny vplyvom vysokých teplôt rýchlejšie kazia.

Šikovná pomôcka – brúsky na nože

Tieto pomôcky udržia všetky nože a sekáčiky v perfektnom stave. Nože, ktoré používame každý deň, sa veľmi rýchlo otupia a stratia svoju ostrosť. Vďaka brúskam ich môžeme pravidelne brúsiť, pretože výrobky sú konštruované tak, aby nenarušovali pôvodný uhol nožov.

Brúsky na nože sú k dispozícii v mnohých variantoch – rozlišujeme keramické, oceľové a diamantové. Výber príslušenstva závisí iba od vašich individuálnych preferencií.

Prečo investovať do kuchynských naberačiek?

Kuchynské naberačky by nemali chýbať v žiadnej kuchyni. Tieto výrobky umožňujú presné nalievanie polievok alebo omáčok a nanášanie sypkých ingrediencií (ryža alebo krúpy). Sú multifunkčné a na trhu ich nájdete v rôznych variantoch.

Za pozornosť stoja naberačky na polievku z nerezovej ocele. Jedná sa o materiál, ktorý je možné umývať v umývačkách riadu, má antikorózne vlastnosti a je odolný voči poškodeniam a rozbitiu. Kuchynské naberačky je možné zakúpiť v rôznych veľkostiach.

Dávkovač na omáčky – zaistite svojim zákazníkom pohodlie a komfort!

Poslednou vychytávkou je dávkovač na omáčky. Tento výrobok je možné použiť v každej reštaurácii, bare, jedálni alebo v rýchlom občerstvení. Umožňuje presné dávkovanie omáčok, je praktické a ergonomické.

Dávkovač na omáčky je možné zakúpiť v rôznych veľkostiach, takže si určite vyberiete model, ktorý Vám bude vyhovovať. Nájdete tu plastové dávkovače, ktoré sú lacné, ale menej odolné, ďalej kovové dávkovače, ktoré určite poslúžia mnoho rokov. Niektoré z nich sú vybavené špeciálnou pumpičkou, ktorá uľahčuje nanášanie omáčky.

Redakcia

Redakcia

Kolektív redaktorov magazínu E-ZISK.SK pripravuje aktuálne články zo sveta financií a podnikania. Pokiaľ by ste mali záujem prispieť do magazínu vašim článkom alebo s nami spolupracovať, kontaktujte redakciu.